Nové trendy ve výuce první pomoci

Akreditovaný vzdělávací program MŠMT: 216135/2019-1-630

Rozsah:

4 vyučovací jednotky

Cena:

450,- Kč / osoba

Cíl:

Určeno pro všechny, kteří se chtějí seznámit s novými trendy a postupy v poskytování první předlékařské pomoci. Nové postupy při poskytování první pomoci a provádění KPR. Možnost praktického nácviku jednotlivých postupů.

Účastníci se seznámí teoreticky s nejnovějšími poznatky v postupech při poskytování první pomoci. Lektor účastníkům přiblíží problematiku na modelových příkladech ze své bohaté praxe.

Účastníci se zaměří především na první pomoc při zástavě dechu, přerušení krevního oběhu, poruchách vědomí, krvácení rány, poleptání, tepelných poškození, úrazu elektrickým proudem, záchvatových stavech /epilepsie, diabetes/, úrazy, zlomeniny dlouhých kostí a páteře.

Sdílejte mezi přátelé

komentáře 2

  1. Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné realizovat seminář přímo u nás v mateřské škole pro pedagogické pracovníky a to po pracovní době (nejdříve od 15.00).
    Jsme teda malá mateřská škola v Kraslicích a jednalo by se o cca 5 pedagogických pracovnic a spojili bychom se s další mateřskou školou, odkud by dorazily také paní učitelky-počet by byl podle datumu a času (cca 3).
    Děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *