Tvořivá dramatika v mateřské škole

nahrávám mapu....

Datum / čas
Date(s) - 8.10.2021
9:00 - 15:30

Místo konání
Učebna OS ČČK


Vzdělávací program je akreditovaný MŠMT v rámci systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků pod č. j.: 32242/2020-2-795

Časová dotace: 8 hodin, lze čerpat z šablon

Lektor:

Mgr. Bc. Michael NOVOTNÝ

Autor knížek pro děti předškolního věku,  pedagogický pracovník, profesí ředitel MŠ. Dokončeno studium na Pedagogické fakultě Univerzity J.E.Purkyně v Ústí nad Labem, obor Učitelství pro mateřské školy, pokračování studia na Pedf. UK Praha obor Pedagogika předškolního věku.

Cena akce: 750,00 Kč

Účastníci se seznámí s významem tvořivé dramatiky pro práci s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Osvojí si strukturu lekce, metody a techniky DV na konkrétních příkladech her podporující správné sociální – prosociální chování, kooperaci, potlačující agresivitu aj.

Pokud máte o seminář zájem, můžete se přihlásit na e-mail os.cck.kvary@gmail.com, případně telefonicky na tel. čísle 602 865 110. Přihlašujte se, prosím, do 27.09.2021. Vaše přihlášení je platné v momentě, kdy dostanete potvrzení o přijetí. O případných změnách týkajících se tohoto semináře lze informovat jen ty, kteří se na něj přihlásili. Do přihlášky uveďte své celé jméno, titul, datum narození a fakturační údaje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *