Naučte se první pomoc

Kurzy první pomoci jsou určeny nejen pro pedagogy v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků, pracovníky v sociálních službách, sociálním pracovníkům  či fyzickým osobám, kteří poskytují pomoc příjemci příspěvku na péči.

Absolventi kurzů získají znalosti a praktické dovednosti v poskytování první pomoci zejména v situacích denní praxe. Kurzy jsou vedené interaktivními metodami a zážitkovými praktickými nácviky modelových situací. Stěžejním tématem je výcvik kardiopulmonální resuscitace příslušných věkových kategorií, dle nejnovějších doporučení s ohledem na aktuální trendy v dané oblasti.

17. března se uskutečnila vzdělávací akce s názvem Novinky v předlékařské první pomoci v sociálních službách – praktický seminář dává základní, ale současné a aktuální informace k poskytování v předlékařské první pomoci, základní přehled o postupech vedoucích k záchraně zdraví či života. Cílem semináře je si tyto znalosti utvrdit a osvěžit, doplnit mezery a teoreticky se připravit na náhlé stavy v terénu.

Sdílejte mezi přátelé

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *