Akreditovaný kurz Zdravotník zotavovacích akcí

V termínu od 7. – 28. dubna se uskutečnil kurz, který byl určen pro všechny, kteří mají zájem vykonávat funkci zdravotníka na školách v přírodě, lyžařských výcvicích či táborech a jiných akcích. Jde o nejobsáhlejší kurz v naší nabídce výuky první pomoci. Základem kurzu bylo osvojení teoretických poznatků a praktických dovedností první pomoci, které jsou potřebné k zajištění zdravotnického zabezpečení pořádaných akcí. Obsahem kurzu byl i praktický nácvik v bazénu, kde se naučili základy poskytování první pomoci tonoucím.

Výstupem tohoto kurzu bylo složení závěrečných zkoušek z písemného testu, ústní zkoušky a praktické zkoušky. Po úspěšném ukončení vzdělávacího programu bylo uděleno absolventům osvědčení, které je opravňuje vykonávat činnost zdravotníka na zotavovacích akcích, školách v přírodě, výletech, táborech atd.

Láká Vás toto zaměření a rádi byste vykonávali zdravotnický dozor a byli schopni takto pomáhat dalším lidem? Pro rok 2023 pro Vás máme připravené i další termíny kurzů Zdravotníka zotavovacích akcí.

Sdílejte mezi přátelé

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *